عضویت

پزشک آموز پلتفرم آموزش آنلاین در حوزه علوم پزشکی

علوم پایه دندانپزشکی

دکتری

پیش کارورزی

زبان انگلیسی

دستیاری

صلاحیت پرستاری

بورد و ارتقا

صلاحیت بالینی

فوق تخصصی

استخدامی

علوم پایه دندانپزشکی چیست؟

در ابتدا آزمون علوم پایه دندانپزشکی  به صورت یک آزمون سراسری بود. ولی از سال ۹۳ آزمون علوم پایه به صورت قطبی برگزار می شود.  دانشگاه های علوم پزشکی کشور به ۱۰ قطب آموزشی تقسیم بندی شده و در هر قطب یک دانشگاه به عنوان دانشگاه مادر انتخاب شده است. طراحی سوالات آزمون علوم پایه دندانپزشکی و کلیه امور مربوط به آزمون برعهده دانشگاه مادر و با کمک اساتید دانشگاه های زیرمجموعه می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

شامل دروس زیر است:

آسیب شناسی، آناتومی، انگل شناسی،ایمنی شناسی، بافت شناسی، بهداشت عمومی، بهداشت۲ ، بیوشیمی، جنین شناسی، روانشناسی، ژنتیک، فیزیک پزشکی، فیزیولوژی، قارچ شناسی پزشکی، میکروب شناسی، ویروس شناسی، تشریح، آناتومی دندان، جنینی شناسی فک، دهان و دندان، بافت شناسی فک و دهان، اندیشه اسلامی، انقلاب اسلامی

معمولا ۲۲۵ سوال و به صورت تستی می باشد.

به بقیه صفحه هامون هم سر بزنین!

Asset 103

انگل شناسی

Asset 78

بیوشیمی

Asset 112

قارچ شناسی

Asset 98

ویروس شناسی

Asset 108

باکتری شناسی

Asset 48

سلامت دهان

Asset 84

ژنتیک

Asset 47

ایمونولوژی

Asset 100

علوم تشریح

Asset 105

معارف اسلامی

Asset 90

فیزیولوژی

Asset 102

روانشناسی

Asset 110

فیزیک پزشکی

همکاری باما

آخرین مطالب اینستاگرام

خدمات آزمون آنلاین پزشک آموز

ساختار منعطف و قابل تطبیق

مدارس، مراکز و موسسه های آموزشی، دانشگاه های دولتی و غیـردولتـی و خصوصـی، ادارات، سازمـان هـا و ارگـان ها می تواننـد بـدون صـرف وقـت و هزینـه بسیار، آزمون های خود را توسط سامانه ابری آزمون ۳۶۰ مدیریت کنند.

مدیریت کلیه مراحل آزمون

آزمون ۳۶۰ به شما کمک می کند تا یک آزمون را تعریف کنید شرکت کنندگان آن را ثبت کنید، پاسخنامه کدینگ خورده و برچسب صندلـی و کارت ورود به جلسـه آزمون را برای آنها تولید و چاپ کنید.

تصحیح خودکار پاسخنامه

پس از انجـام آزمـون، پاسخنامه ها را توسط دستگاه اسکنـر بخوانیـد و آزمـون را تصحیح کنیـد و کارنامه هر داوطلب را چاپ کنید.

بانک سوال

سئوالات آزمون را با امکانات پیشرفته ای نظیر پیوست عکس فیلم،صدا، فرمول نویس و جـدول به تفکیک درس و موضوع ثبت کنید و دفترچه آزمون را چاپ کنید.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com