تاریخ برگزاری آزمون دانشنامه دندان پزشکی

تاریخ برگزاری آزمون دانشنامه دندان پزشکی

متخصص‌های رشته‌های دندانپزشکی بعد از فارغ‌التحصیلی و اخذ تخصص در یک امتحان جامع شرکت می‌کنند و با قبولی در امتحان حائز دانشنامه یا گواهی بورد تخصصی می‌شوند. روش نمره‌دهی در هریک از آزمون‌های کتبی و شفاهی/ عملی بر مبنای صفر تا صد و حداقل نمره قبولی در هر یک از آزمون‌های کتبی و شفاهی/عملی ۷۰ است. شرط معرفی دستیاران سال آخر به آزمون دانشنامه تخصصی، گذراندن کلیه دروس نظری و عملی مطابق برنامه آموزشی سال آخر است. شرکت‌کنندگان در آزمون گواهینامه/ دانشنامه که نمره ۷۰ و بالاتر در آزمون‌های شفاهی و کتبی کسب کنند موفق به اخذ دانشنامه تخصصی می‌شوند.« قبولی این افراد بدون ذکر نمره/ رتبه کسب شده اعلام می‌شود».

آزمون کتبی دانشنامه یا گواهینامه دندان پزشکی 1401 روز سه شنبه مورخ 10/09/1401 و آزمون شفاهی در روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه مورخ 16/09/1401 تا 18/09/1401 برگزار می شود .

شرکت‌کنندگان در آزمون گواهینامه/ دانشنامه که نمره آزمون کتبی و یا معدل نمرات آزمون‌های کتبی و شفاهی/ عملی آن‌ها بین ۶۰ تا ۶۹/۹۹ باشد موفق به اخذ گواهینامه تخصصی می‌گردند. «شرکت‌کنندگان در آزمون گواهینامه/ دانشنامه که نمره آزمون کتبی کمتر از ۶۰ کسب کنند، مردود محسوب می‌شوند».

 

 

 

 

،جزوه بهداشت ، فیلم آموزشی ، مهارتی ، آزمون ارتقا ، پیش کارورزی ، بورد تخصصی ، دستیاری ،جزوه پرستاری ، پزشکی ، داروسازی ، دندان پزشکی ، پیراپزشکی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com